نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید.

 • سفارش پاورپوینت سطح ساده
 • سفارش پاورپوینت سطح معمولی
 • سفارش پاورپوینت سطح نیمه حرفه ای
 • سفارش پاورپوینت سطح حرفه ای

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

 • هزینه استخراج مطالب
 • هزینه تایپ از روی دستنویس
 • هزینه تایپ فرمول
 • هزینه رسم شکل
 • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
 • هزینه استفاده از انیمیشن
 • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

سفارش خلاصه سازی و ساخت پاورپوینت

دانشجوی رشته ی روانشناسی عمومی با ارسال شصت صفحه از کتاب متقاضی خلاصه سازی و ساخت پاورپوینت نیمه حرفه ای از مطالب خلاصه شده بودند.
این صفحات توسط همکاران متخصص ما مطالعه شده و در سی اسلاید نیمه حرفه ای جمع بندی و خلاصه شدند.
خلاصه سازی و ساخت پاورپوینت از صفحات کتاب و یا پایان نامه نیازمند داشتن دانش و تجربه ی کافی در امر خلاصه سازی و اشراف داشتن به موضوع مورد نظر میباشد.
موسسه ی پاورپوینت اوا با داشتن متخصصین با تجربه کار ساخت پاورپوینت از کتاب و یا پایان نامه ارسالی شما را به بهترین نحو انجام میدهد.
قیمت پاورپوینت و خلاصه سازی به حجم مطالب ارسالی،تعداد اسلایدهای خروجی،سطح کار انتخاب شده توسط شما و فرصت انجام کار بستگی دارد.و قیمت پاورپوینت در نهایت توافقی میباشد.

سفارش ساخت پاورپوینت برای جلسه ی دفاع پایان نامه ی داروسازی

برای ساخت پاورپوینت ارائه ی جلسه ی دفاع داروسازی،در ابتدا به ساخت اسلاید های مربوط به مقدمه پرداخته شده.سپس مروری بر پیشینه ی تحقیق انجام شده.بخش مهم ساخت پاورپوینت به مواد و روش های بکار رفته و پیشنهادی برای بیماری مورد نظر میپردازد.در نهایت اهداف،بحث و نتیجه گیری.
ساخت پاورپوینت دفاع نیازمند داشتن تجربه  و دانستن اصول کلی خلاصه نویسی و ارائه میباشد.
تهیه ی خلاصه نویسی از مباحث کلیدی پایان نامه تنها نیمی از انجام سفارش ساخت پاورپوینت دفاع را شامل میشود.
تهیه ی یه پاورپوینت حرفه ای و زیبا که هر اسلاید هر بخش را پوشش داده و برای بیننده جذاب و تاثیر گذار باشد نیم دوم ساخت پاورپوینت جلسه ی دفاع است.
این پاورپوینت با خلاصه سازی مطالب و تهیه ی و طراحی اسلایدهای بسیار حرفه ای و زیبا با قیمت توافقی به مشتری تحویل داده شد.
قیمت پاورپوینت حرفه ای به حجم پایان نامه،فرصت انجام ان و سطح کار بستگی داشته و قیمت پاورپوینت توافقی میباشد.

شما وقتی سفارش پاورپوینت می دهید، شاید صرفا علاقمند به تهیه کار خودتان هستید و صرفا مطلب یک ارائه خوب را آماده کنید و  انجام پاورپوینت خود را به صورت ساده درخواست دهید. اما ممکن است از این نوع سفارش خود بعدا پشیمان شوید و در صورتی که استاد شما را مجبور به تغییرات نکند! با مشکلاتی در ارائه مواجه شوید که شما را از اینکه مقدار کمی، بیشتر هزینه نکردید؛ پشیمان کند!
در این مطلب ما تنها به یک مواردی که در پرزنت سفارش پاورپوینت های ساده توجه نمی کنیم، اشاره خواهیم کرد.
بحث رنگ ها همیشه مورد توجه روانشناسان می باشد و در صورتی که به مشاوران مراجعه کرده باشید، رنگ ها می توانند حلال خیلی از مشکلات عصبی ما شوند یا در روحیه ما تاثیر مستقیم بگذارند!
اما رنگ ها چگونه می توانند ارائه ما را بهبود دهند یا ما را در موقع ارائه، با مشکل رو به رو کنند؟
اگر شما تجربه کافی در بحث ارائه دارید، از شما این سوال را می کنیم که به فایل های ارائه خود مراجعه کنید و پس زمینه پاورپوینت انجام شده را مشاهده کنید و زمان ارائه خود را به یاد بیاورید و از خودتان بپرسید پس زمینه روشن، کاربرانی که شما فایل خود را ارائه می کردید، اکتیو می کرد یا پس زمینه تیره!
به این معنا که همیشه در روانشناسی رنگ ها، رنگ های تیره کاربران را پرخاشگر و اکتیو می کند و در صورتی که پس زمینه شما یک رنگ تیره باشد! شما با مشکل رو به رو خواهید شد! اساتید و دانشجویان به صورت اکتیوتر در می آیند و حتی اگر تمایل به سوال کردن از شما نداشته باشند، باعث خواهد شد که از شما سوال کنند، این می تواند برای شما مفید باشد یا مضر! بستگی به نوع اطلاعات و علاقمندی شما به موضوع دارد، بنابراین در یک کار سطح نیمه حرفه ای و یا حرفه ای شما می توانید این مورد را به ما ذکر کنید تا ما آن را متناسب با سلیقه شما آماده کنیم.
همچنین رنگ های روشن به کاربران همیشه یک حالت نرمال بودن می دهد و از حالت اکتیو خارج می کند و منجر می شود صرفا شنوده خوبی باشند.
بر اساس تجربه ما انجام پاورپوینت با رنگ های روشن برای دانشجویان و رنگ های تیره برای اساتید یا ارائه دهندگان کلاس های اموزشی می تواند مفید باشد و هر دو قشر را به اهداف مورد نظر خود نزدیک تر کند.
این موارد تنها بخشی از تجربه های کسب شده چند ساله تیم آوا پروژه می باشد که به شما کمک می کند با لحاظ کردن موارد فوق و سایر مواردهای لازم در یک ارائه، شما را کمک کنیم تا به اهداف خود نزدیک تر شوید.
جهت سفارش انجام پاورپوینت خود به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای و یا پایان نامه می توانید با شماره تماس های ذکر شده در وب سایت آوا پروژه تماس حاصل فرمایید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

انجام پاورپوینت مناسب نمایش در پروژکتور
آیا می دانستید وقتی سفارش پاورپوینت می دهید، باید به نوع پروژکتوری که در محل ارائه شما، آماده شده است، توجه کنید؟ آیا می دانستید اگر قالب و ابعاد پاورپوینت سفارش داده شما، مناسب ابعاد پروژکتور نباشد (معمولا ابعاد به صورت استاندارد نیستند و فشرده شده هستند؛ یعنی ابعاد کوچک دارند) باعث می شود مطالب داخل پاورپوینت از جمله تصاویر و جداول قابل خواندن و دیده شدن نیستند؟ آیا می دانستید در صورتی که اندازه مورد نظر رعایت نشود، جهت تبدیل اندازه و متناسب کردن با پروژکتور، همان هزینه اولیه ساخت پاورپوینت از شما گرفته میشود؟ چرا که انجام پاورپوینت مجددا صورت می پذیرد  و تمام طراحی ها و... بهم میخورد.
این تنها یک نمونه از مواردی هست که در پرزنت کردن یک پایان نامه یا ارائه دانشجویی و حتی پاورپوینت تجاری کاربرد دارد و باید به آن توجه کرد و توقعی هم نیست که شما عزیزان از این بحث اطلاع داشته باشید چرا که خیلی از افرادی که درحال پرزنت کردن هم هستند از این مورد اطلاع ندارند.
از نقض های انجام پاورپوینت با ابعاد فشرده در این است که افرادی که در آخر سالن یا کلاس نشسته اند نمی توانند با شما در ارائه همراه شوند چرا که مطالب شما قابل نمایش نیست و یا برای دیدن آن با مشکل رو به رو می شوند؛ بنابراین از حالت نرمال خارج شده و به صورت اکتیو در می آیند و شما را با سوال های زیاد دچار استرس و خارج کردن از موضوع اصلی هدایت خواهند کرد.
شما می توانید به تیم ما اعتماد کنید تا یک پرزنت پایان نامه عالی را با هزینه یک دانشجو پرداخت کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد که یک پاورپوینت استاندارد و در صورت لزوم، یک پاورپوینت حرفه ای را آماده کنید.
این تنها یکی از موارد جزئی داخل پاورپوینت هست که می تواند ارائه شما را دگرگون کند، دگرگون به سمت خوب یا بد، انتخاب با شما است. آیا علاقمند هستید که یک کار خوب و متناسب با شخصیت خود آماده کنید؟ تنها راه آن اعتماد به تیم آوا پروژه هست.
این تیم با سابقه چندین ساله در زمینه فعالیت های دانشجویی از جمله ساخت پاورپوینت و انجام پاورپوینت و سفارش پاورپوینت، دارای اعتماد بالای کاربران و همچنین تجربه کافی در این زمینه است.
همکاران ما قادر خواهند بود که تمام مورد مورد نیاز یک ارائه از جمله متناسب کردن ابعاد پاورپوینت با یک پروژکتور را رعایت کنند. بنابراین شما می توانید به ما اعتماد کنید و انجام پاورپوینت خود را به ما بسپارید و پس از دریافت نیز، در صورت نیازمند بودن به ویرایش، آن را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد و به شما کمک خواهیم کرد تا یک ارائه عالی در قالب پاورپوینت داشته باشید. جهت سفارش پاورپوینت حرفه ای تا سفارش پاورپوینت ساده می توانید به شماره های تماس ذکر شده داخل سایت آوا پروژه مراجعه فرمایید و کار خود را حتی به صورت فوری سفارش دهید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

در تعاریف انواع پاورپوینت‌ها، یک نوع پاور پوینت با نام پاورپوینت ساده داریم که نوع ساده بودن آن را چند عامل مشخص می‌کند که در این یاداشت به آنها می‌پردازیم. برای دریافت لیست، انواع پاور پوینت ها می توانید به صفحه قیمت پاورپوینت مراجعه کنید.

انجام پاورپوینت ارزان قیمتقیمت پاور پوینت: از عوامل تعیین سطح پاور پوینت محسوب می‌شود با این توضیح که در سایت آوا پروژه به ازای هر اسلاید یا صفحه پاور پوینت در نوع ساده، مبلغ ناچیزی برای افرادی که پاور پوینت را طراحی می‌کنند در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب با توجه به قیمت پایین بودن آن، این صفحات فاقد امکانات گرافیکی و ساختاری زبان مورد نظر هستند.

کیفیت پاور پوینت: در اسلاید ساده پاور پوینت، کیفیت هر صفحه را چند عامل مشخص می‌کنند. یکی از آنها نوع مطلب شما هست؛ در صورتی که شما پروژه ای را تعریف کرده اید و برای تهیه آن مطلبی تعیین نکرده اید، کیفیت مطالب اهمیت پیدا خواهند کرد، چرا که ما این مطالب را آماده خواهیم کرد و در صورتی که خود شما مطلب را آماده کرده اید، این کیفیت توسط خودتان تایید شده است.

از دیگر عوامل دخیل در کیفیت پاور پوینت، ساختار طراحی یک پاور پوینت هست. برای مثال، هر ارائه یک زمان خاصی دارد، شما با توجه به آن زمان باید تعداد صفحات خود را مشخص کنید؛ از طرفی وقتی به ساختار صحیح یک پاور پوینت اشاره می‌کنید در صورتی که استاندار مد نظر شما باشد، باید 54 کلمه داخل هر صفحه وجود داشته باشد و در صورتی که این استاندارد مد نظر شما نیست، حداکثر 100 کلمه در صفحه قرار می‌گیرد. تعداد کم کلمات به شما این کمک را می‌کنند تا مدیریت زمان را رعایت کنید و از طرفی صرفا از روی پاور پوینت ارائه ندهید.

بنابراین در یک پاور پوینت ساده، این موارد رعایت نخواهد شد. زیرا طراح پاور پوینت صرفا بدنبال ایجاد یک پروژه و تحویل آن خواهد بود و وقتی برای رعایت کردن اصول حرفه ای یک پاور پوینت نخواهد گذاشت. البته شما می‌توانید یک پاور پوینت ساده سفارش دهید و خودتان به حرفه ای بودن آن اضافه کنید.

دیگر عوامل دخیل در یک پاور پوینت ساده، عدم استفاده از انیمیشن، افکت و وارد شدن مطالب، تصاویر و جداول به صفحات شما هست. در این نوع پاور پوینت شما با زدن یک کلیک صرفا به صفحه ی بعد می‌روید و تمام مطالب مورد نظری که باید پشت سر هم توضیح دهید را در یک صفحه می‌بینید ولی وقتی پاور پوینت شما ارتقا پیدا کند و به صورت معمولی یا حرفه ای باشد، شما قادر خواهید بود بخش بخش مطالب داخل یک صفحه را ارائه دهید. به این ترتیب که با ورود به صفحه، تنها بخشی از مطالب نمایش داده می‌شود و برای ارائه بقیه مطالب در آن صفحه به اجازه شما نیاز دارد. این کار کمک می‌کند تا شما ابتدا یک بحث را توضیح دهید و پس از آن با اجازه ورود بخش‌های دیگر به صفحه، مطالب را ارائه دهید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

انجام پاورپوینت،انجام پاورپوینت دانشجویی،انجام تحقیق و پاورپوینت دانش آموزیانجام پاورپوینت دانشجویی

بسیاری از دانشجویان جهت ارائه مطالب خود نیاز به تهیه پاورپوینت دارند چرا که نتیجه و برآیند یک ترم تلاش آنها در این ارائه مشخص می شود. یکی از دروس رشته کارشناسی ، شیوه ارائه مطالب علمی و فنی میباشد که دانشجویان در این درس با نحوه ارائه مطالب آشنا می شوند. همچنین بسیاری از اساتید محترم دانشگاه ، جهت تدریس خود و استفاده از مشارکت دانشجویان در امر تدریس، کتاب مورد نظر را به بخشهای مختلفی تقسیم نموده و انجام پاورپوینت هر بخش از کتاب را به دانشجویان خود می سپرند تا پس از تهیه پاورپوینت آن بخش، فایل پاورپوینت مورد نظر در کلاس به صورت سمینار ارائه گردد. دانشجویانی که وقت و تخصص کافی جهت انجام پروژه پاورپوینت و تهیه پاورپوینت از کتاب را ندارند می توانند به راحتی و فقط با یک تماس تلفنی یا تلگرامی، ساخت پاورپوینت مورد نظرشان را به ما بسپرند تا با بهتری کیفیتبرای آنها انجام شود.

تهیه مطالب و پاورپوینت برای ارائه‌های دانش‌آموزی

امروزه در کلاسهای درسی دانش آموزان نیز بسیاری از ابزارهای آموزشی به صورت الکترونیک در آمده اند و دیگر خبری از روشهای سنتی آموزش نیست. بسیاری از معلمان محترم نیز برای استفاده از مشارکت دانش آموزان، تحقیق در مورد یک موضوع و ساخت پروژه پاورپوینت را به دانش آموز می سپرند تا دانشجو ضمن تحقیق و مطالعه در خصوص آن مطلب، بتواند آن مطلب را سر کلاس ارائه دهد. مثلا در مورد درسهایی مثل علوم تجربی، تاریخ، جغرافیا دانش آموزان موظف به تهیه مطالبی جهت ارائه در کلاس می باشند که نحوه ارائه این مطالب به صورت پرزنتیشن پاورپوینت می باشد. چنانچه شما دانش آموز هستید و تجربه کافی جهت انجام پروژه پاورپوینت خود را ندارید با ما تماس بگیرید تا بهترین و مناسبترین کیفیت ساخت پاورپوینت را از ما تحویل بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه

انجام پاورپوینت

انجام پاورپوینت دفاع پایان نامه در واقع یکی از موثرترین و مهمترین اقدامات دوران تحصیل می باشد چرا که برآیند کلیه زحمات دانشجویان در ارایه پایان نامه آنان مشخص می شود. شما بایستی در نظر داشته باشید که چگونه به موفقیتی برسید که زندگی شما را دگرگون بنماید. مشاوران تراز اول بایستی پس از بررسی دقیق پایان نامه ، انتخاب های مختلفی را در اختیار دانشجو قرار دهند تا دانشجو بهترین پاورپوینت دفاع پایان نامه خود را انجام دهد. مرکز مشاوره خانه مشاور ایران با داشتن اساتید مطرح و تراز اول کشور در زمینه انجام پاورپوینت پایان نامه ارشد ، بهترین راه کار را به شما ارائه خواهد داد. مشاوره با ما رایگان می باشد.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

انجام پاورپوینت،ساخت پاورپوینت،سفارش پاورپوینت،انجام فوری پاورپوینتانجام پاورپوینت

چنانچه دانشجوی یکی از رشته های دانشگاهی هستید و برای ارائه مطالب خود نیاز به ساخت پاورپوینت دارید و یا برای تهیه پاورپوینت از پایان نامه خود با ما تماس بگیرید. انجام پاورپوینت با کیفیت مناسب و کمترین قیمت را از ما بخواهید.

فنی مهندسی ، مهندسی برق ، مهندسی پزشکی ، مهندسی مکاترونیک ، مهندسی نفت ، مهندسی پلیمر ، معماری کشتی ، کاتالیست ، فرایندها ، بیوتکنولوژی ، شیمی ، نانو ، بیوشیمیایی ، صنایع غذایی ، معدن ، مکانیک سنگ ، سیستم محرک خودرو ، مهندسی جوش ، مهندسی مکانیک ، حمل و نقل دریایی ، دریانوردی ، مهندسی آب ، مهندسی زلزله ، سازه ، مهندسی عمران ، مهندسی صنایع مالی ، مهندسی صنایع ، جوشکاری ، استخراج فلزات ، سرامیک ، مهندسی مواد مرکب ، تجارت الکترونیک ، امنیت اطلاعات ، شبکه های کامپیوتری ، فن آوری اطلاعات ، معماری کامپیوتر ، هوش مصنوعی ، نرم افزار ، جلوبرندگی ، مکانیک پرواز ، ائرودینامیک ، مهندسی هوا فضا ، تکنولوژی نساجی ، مهندسی دارو سازی ، صنایع رنگ ، گروه علوم پایه ، پترولوژی ، زمین شناسی ، اقتصادی ، تکنونیک ، آبشناسي ، چينه شناسي و فسيل شناسي ، رسوب شناسي و سنگ شناسي رسوبي ، نفت ، زيست محيطي ، ژئوفيزيك ، هواشناسي ، شيمي فيزيك ، شيمي آلي ، شیمي و فن آوري اسانس ، شيمي جديد ، شيمي معدني ، شيمي كاربردي ، علوم و فن آوري نانو ، فيتو شيمي ، آموزش شيمي ، پيشرانه ها ، شيمي دريا ، شيمي پليمر ، فيزيك ، فيزيك حالت جامد ، فيزيك هسته اي ، فيزيك ماده چگالي ، مهندسي هسته اي ، آموزش فيزيك ، مهندسي الكترونيك ، بيوفيزيك ، علوم جانوري ، سلولي مولكولي ، بيوتكنولوژي ميكروبي ، آماربيمه ، آمار اقتصادي و اجتماعي ، رياضي محض ، آموزش رياضي ، علوم كامپيوتر ، زيست شناسي جانوران دريا ، آلودگي دريا ، فلسفه ي علم ، تاريخ علم ، علوم دريايي و اقيانوسي ، بوم شناسي دريا ، علوم محيط زيست ، رياضي مالي ، رياضي كاربردي ، آمار رياضي ، علوم محاسبات و برنامه ريزي بيمه ، بيوتكنولوژي دريا ، ژنتيك ، ميكروبيولوژي ، علوم گياهي ، بيوشيمي ، فوتو نيك ، علوم و فن آوري نانو- نانو فيزيك ، فيزيك نجومي ، فيزيك نظري ، فيزيك ذرات بنيادي ، فيزيك اتمي و مولكولي ، قارچ شناسي پزشكي ، پرستاري ، فيزيوتراپي ، ايمني شناسي ، آموزش بهداشت ، ميكروبشناسي ، خون شناسي ، فيزيك پزشكي ، ويروس شناسي پزشكي ، بهداشت محيط ، بيوشيمي باليني ، سم شناسي ، پزشكي ، فيزيولوژي دامپزشكي ، باكتري شناسي دامپزشكي ، بافت شناسي دامپزشكي ، ايمني شناسي دامپزشكي ، قارچ شناسي دامپزشكي ، انگل شناسي دامپزشكي ، مهندسي ايمني صنعتي ، بيوتكنولوژي ، ژنتيك پزشكي ، طراحی پاورپوینت ادبيات تطبيقي ، زبان و ادبیات فارسی ، ادبیات مقاومت ، جغرافیای طبیعی ، جغرافیا و برنامه ریزی ، جغرافیا و برنامه ریزی شهری ، جغرافیای سیاسی ، جغرافیای نظامی ، جغرافیا برنامه ریزی توریسم ، طبیعت گرایی ، سنجش از دور سیستم اطلاعات جغرافیایی ، زبان و ادبیات عرب ، مترجمی زبان عربی ، علوم اقتصادی ، اقتصاد اسلامی ، بانکداری اسلامی ، توسعه اقتصادی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، اقتصاد انرژی ، تربیت بدنی و علوم ورزش ، فیزیولوژی ورزش ، بیومکانیک ورزش ، رفتار حرکتی ، حرکت اصلاحی آسیب شناسی ، مدیریت ورزشی ، تاریخ ایران باستان ، تاریخ ایران اسلامی ، مطالعات خلیج فارس ، تاریخ اسلام ، تاریخ تشیع ، علوم اجتماعی ، مردم شناسی ، مدد کاری اجتماعی ، پژوهش علوم اجتماعی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی ، مدیریت عمران ، جمعیت شناسی ، جامعه شناسی ، توسعه روستایی ، برنامه ریزی رفاه اجتماعی ، مطالعات فرهنگی ، فرهنگ و زبان ها استانی ، زبان شناسی همگانی ، آموزش زبان فارسی ، الهیات و معارف اسلامی ، فلسفه منطق ، علوم تربیتی ، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، مدیریت آموزشی ، روانشناسی ، کتابداری و اطلاعرسانی ، آموزش زبان فرانسه ، زبان و ادبیات فرانسه ، مترجمی زبان فرانسه ، آموزش زبان انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی ، آموزش زبان روسی ، زبان وادبیات روس ، علوم تربیتی ، مترجمی زبان آلمانی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، مدیریت تکنولوژی ، مدیریت مالی ، مدیریت کارآفرینی ، مدیریت منابع انسانی ، آموزش محیط زیست ، آموزش زبان آلمانی ، مدیریت جهان گردی ، حقوق خصوصی ، حقوق بین الملل ، حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق عمومی ، حقوق نفت و گاز ، حقوق بشر ، حقوق مالکیت فکری ، حقوق محیط زیست ، حقوق اقتصادی ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق خانواده ، حقوق ارتباطات ، حقوق تجاری اقتصادی بین الملل ، حقوق شرکت های تجاری ، ایران شناسی ، علوم سیاسی ، روابط بین الملل ، باستان شناسی ، روانشناسی عمومی ، علوم شناختی ، روانشناسی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی خانواده درمانی ، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ، حسابداری ، مطالعات سازمان ، مدیریت اجرایی ، مدیریت MBA ، مدیریت امور شهری ، مهندسی منابع طبیعی ، آبخیزداری ، مرتع داری ، مهندسی کشاورزی ، آبیاری و زهکشی ، سازه های آبی ، مهندسی و منابع آب ، اصلاح نباتات ، زراعت ، علوم و تکنولوژی بذر ، کشاورزی اکولوژیک ، اقتصاد کشاورزی ، علوم باغبانی ، تدوین و آموزش کشاورزی ، مهندسی منابع طبیعی ، جنگل داری ، جنگل شناسی و اکولوژی جنگل ، مهندسی جنگل ، مهندسی کشاورزی علوم خاک ، مهندسی کشاورزی علوم دامی ، پرورش و تولید طیور ، مهندسی منابع طبیعی ، تکثیر و پرورش آبزیان ، فراوری محصولات شیلاتی ، بوم شناسی آبزیان شیلاتی ، صید و بهره برداری آبزیان ، صنایع چوب ، فراورده های چند سازه چوب ، حفاظت واصلاح چوب ، صنایع خمیر و کاغذ ، محیط زیست ، مهندسی کشاورزی ، مکانیک ماشین های کشاورزی ، مکانیزاسیون کشاورزی ، بیوتکنولوژی و کشاورزی ، توسعه روستایی ، شناسایی و مبارزه با علف های زرد ، مدیریت کشاورزی ، برنامه ریزی شهری ، برنامه ریزی منطقه ایی ، مدیریت شهری ، طرحی شهری ، مهندسی معماری ، معماری منظر ، مهندسی معماری اسلامی ، مطالعات معماری ایران ، معماری داخلی ، مرمت و احیای بنا ها و بافت های تاریخی ، نمایش عروسکی ، کارگردانی ، بازیگری ، سینما ، تولید سیما ، تهیه کنندگی ، رادیو ادبیات نمایشی ، تصویر متحرک ، ارتباط تصویری ، تصویر سازی ، نقاشی ، عکاسی ، طراحی صنعتی ، مرمت اشیای تاریخی و فرهنگی ، فلسفه هنر ، صنایع دستی ، هنر اسلامی ، آهنگسازی ، نوازندگی ، مدیریت پروژه و ساخت ، تکنولوژی معماری ، انرژی معماری

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

قیمت ساخت پلن معمولی پاورپوینت

قیمت ساخت پلن معمولی پاورپوینت

در حال حاضر قیمت ساخت هر اسلاید ساده و معمولی پاورپوینت چیزی بین 500 الی 700 تومن می باشد. پلن معمولی زیبا ، ساده و کامل بوده و بسیار مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان عزیز می باشد.

هزینه ساخت پلن حرفه ای پاورپوینت

هزینه ساخت پلن حرفه ای پاورپوینت

استفاده از پلن حرفه ای پاورپوینت مخصوص اساتید محترم دانشگاه و معلمین عزیز می باشد که می خواهند یک فایل آموزشی زیبا و روان داشته باشند. هزینه ساخت هر اسلاید حرفه ای پاورپوینت بین 1000 تا 2000 تومن می باشد.

نرخ ساخت پلن تخصصی پاورپوینت

نرخ ساخت هر اسلاید پاورپوینت

زیبایی کار، استفاده از انیمیشن ، صداگذاری و افکت گذاری و سایر خصوصیات پیشرفته پاورپوینت در این پلن نمایان می باشد و اطلاعات توسط یک متخصص تهیه می شود . نرخ هر اسلاید تخصصی پاورپوینت بین 2000 الی 3500 تومان می باشد.

تعرفه ساخت پلن پاورپوینت دفاع پایان نامه

این پلن نیاز به خلاصه سازی متن پایان نامه توسط متخصص همان رشته دانشگاهی وسپس تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه دارد. تعرفه خلاصه سازی و تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه چیزی بین 1000 الی 2000 تومان متغیر می باشد.

سفارش ساخت پاورپوینت

Go to top