نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

انجام پاورپوینت،انجام پاورپوینت دانشجویی،انجام تحقیق و پاورپوینت دانش آموزیانجام پاورپوینت دانشجویی

بسیاری از دانشجویان جهت ارائه مطالب خود نیاز به تهیه پاورپوینت دارند چرا که نتیجه و برآیند یک ترم تلاش آنها در این ارائه مشخص می شود. یکی از دروس رشته کارشناسی ، شیوه ارائه مطالب علمی و فنی میباشد که دانشجویان در این درس با نحوه ارائه مطالب آشنا می شوند. همچنین بسیاری از اساتید محترم دانشگاه ، جهت تدریس خود و استفاده از مشارکت دانشجویان در امر تدریس، کتاب مورد نظر را به بخشهای مختلفی تقسیم نموده و انجام پاورپوینت هر بخش از کتاب را به دانشجویان خود می سپرند تا پس از تهیه پاورپوینت آن بخش، فایل پاورپوینت مورد نظر در کلاس به صورت سمینار ارائه گردد. دانشجویانی که وقت و تخصص کافی جهت انجام پروژه پاورپوینت و تهیه پاورپوینت از کتاب را ندارند می توانند به راحتی و فقط با یک تماس تلفنی یا تلگرامی، ساخت پاورپوینت مورد نظرشان را به ما بسپرند تا با بهتری کیفیتبرای آنها انجام شود.

تهیه مطالب و پاورپوینت برای ارائه‌های دانش‌آموزی

امروزه در کلاسهای درسی دانش آموزان نیز بسیاری از ابزارهای آموزشی به صورت الکترونیک در آمده اند و دیگر خبری از روشهای سنتی آموزش نیست. بسیاری از معلمان محترم نیز برای استفاده از مشارکت دانش آموزان، تحقیق در مورد یک موضوع و ساخت پروژه پاورپوینت را به دانش آموز می سپرند تا دانشجو ضمن تحقیق و مطالعه در خصوص آن مطلب، بتواند آن مطلب را سر کلاس ارائه دهد. مثلا در مورد درسهایی مثل علوم تجربی، تاریخ، جغرافیا دانش آموزان موظف به تهیه مطالبی جهت ارائه در کلاس می باشند که نحوه ارائه این مطالب به صورت پرزنتیشن پاورپوینت می باشد. چنانچه شما دانش آموز هستید و تجربه کافی جهت انجام پروژه پاورپوینت خود را ندارید با ما تماس بگیرید تا بهترین و مناسبترین کیفیت ساخت پاورپوینت را از ما تحویل بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top