نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

در تعاریف انواع پاورپوینت‌ها، یک نوع پاور پوینت با نام پاورپوینت ساده داریم که نوع ساده بودن آن را چند عامل مشخص می‌کند که در این یاداشت به آنها می‌پردازیم. برای دریافت لیست، انواع پاور پوینت ها می توانید به صفحه قیمت پاورپوینت مراجعه کنید.

انجام پاورپوینت ارزان قیمتقیمت پاور پوینت: از عوامل تعیین سطح پاور پوینت محسوب می‌شود با این توضیح که در سایت آوا پروژه به ازای هر اسلاید یا صفحه پاور پوینت در نوع ساده، مبلغ ناچیزی برای افرادی که پاور پوینت را طراحی می‌کنند در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب با توجه به قیمت پایین بودن آن، این صفحات فاقد امکانات گرافیکی و ساختاری زبان مورد نظر هستند.

کیفیت پاور پوینت: در اسلاید ساده پاور پوینت، کیفیت هر صفحه را چند عامل مشخص می‌کنند. یکی از آنها نوع مطلب شما هست؛ در صورتی که شما پروژه ای را تعریف کرده اید و برای تهیه آن مطلبی تعیین نکرده اید، کیفیت مطالب اهمیت پیدا خواهند کرد، چرا که ما این مطالب را آماده خواهیم کرد و در صورتی که خود شما مطلب را آماده کرده اید، این کیفیت توسط خودتان تایید شده است.

از دیگر عوامل دخیل در کیفیت پاور پوینت، ساختار طراحی یک پاور پوینت هست. برای مثال، هر ارائه یک زمان خاصی دارد، شما با توجه به آن زمان باید تعداد صفحات خود را مشخص کنید؛ از طرفی وقتی به ساختار صحیح یک پاور پوینت اشاره می‌کنید در صورتی که استاندار مد نظر شما باشد، باید 54 کلمه داخل هر صفحه وجود داشته باشد و در صورتی که این استاندارد مد نظر شما نیست، حداکثر 100 کلمه در صفحه قرار می‌گیرد. تعداد کم کلمات به شما این کمک را می‌کنند تا مدیریت زمان را رعایت کنید و از طرفی صرفا از روی پاور پوینت ارائه ندهید.

بنابراین در یک پاور پوینت ساده، این موارد رعایت نخواهد شد. زیرا طراح پاور پوینت صرفا بدنبال ایجاد یک پروژه و تحویل آن خواهد بود و وقتی برای رعایت کردن اصول حرفه ای یک پاور پوینت نخواهد گذاشت. البته شما می‌توانید یک پاور پوینت ساده سفارش دهید و خودتان به حرفه ای بودن آن اضافه کنید.

دیگر عوامل دخیل در یک پاور پوینت ساده، عدم استفاده از انیمیشن، افکت و وارد شدن مطالب، تصاویر و جداول به صفحات شما هست. در این نوع پاور پوینت شما با زدن یک کلیک صرفا به صفحه ی بعد می‌روید و تمام مطالب مورد نظری که باید پشت سر هم توضیح دهید را در یک صفحه می‌بینید ولی وقتی پاور پوینت شما ارتقا پیدا کند و به صورت معمولی یا حرفه ای باشد، شما قادر خواهید بود بخش بخش مطالب داخل یک صفحه را ارائه دهید. به این ترتیب که با ورود به صفحه، تنها بخشی از مطالب نمایش داده می‌شود و برای ارائه بقیه مطالب در آن صفحه به اجازه شما نیاز دارد. این کار کمک می‌کند تا شما ابتدا یک بحث را توضیح دهید و پس از آن با اجازه ورود بخش‌های دیگر به صفحه، مطالب را ارائه دهید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top