نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

انجام پاورپوینت مناسب نمایش در پروژکتور
آیا می دانستید وقتی سفارش پاورپوینت می دهید، باید به نوع پروژکتوری که در محل ارائه شما، آماده شده است، توجه کنید؟ آیا می دانستید اگر قالب و ابعاد پاورپوینت سفارش داده شما، مناسب ابعاد پروژکتور نباشد (معمولا ابعاد به صورت استاندارد نیستند و فشرده شده هستند؛ یعنی ابعاد کوچک دارند) باعث می شود مطالب داخل پاورپوینت از جمله تصاویر و جداول قابل خواندن و دیده شدن نیستند؟ آیا می دانستید در صورتی که اندازه مورد نظر رعایت نشود، جهت تبدیل اندازه و متناسب کردن با پروژکتور، همان هزینه اولیه ساخت پاورپوینت از شما گرفته میشود؟ چرا که انجام پاورپوینت مجددا صورت می پذیرد  و تمام طراحی ها و... بهم میخورد.
این تنها یک نمونه از مواردی هست که در پرزنت کردن یک پایان نامه یا ارائه دانشجویی و حتی پاورپوینت تجاری کاربرد دارد و باید به آن توجه کرد و توقعی هم نیست که شما عزیزان از این بحث اطلاع داشته باشید چرا که خیلی از افرادی که درحال پرزنت کردن هم هستند از این مورد اطلاع ندارند.
از نقض های انجام پاورپوینت با ابعاد فشرده در این است که افرادی که در آخر سالن یا کلاس نشسته اند نمی توانند با شما در ارائه همراه شوند چرا که مطالب شما قابل نمایش نیست و یا برای دیدن آن با مشکل رو به رو می شوند؛ بنابراین از حالت نرمال خارج شده و به صورت اکتیو در می آیند و شما را با سوال های زیاد دچار استرس و خارج کردن از موضوع اصلی هدایت خواهند کرد.
شما می توانید به تیم ما اعتماد کنید تا یک پرزنت پایان نامه عالی را با هزینه یک دانشجو پرداخت کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد که یک پاورپوینت استاندارد و در صورت لزوم، یک پاورپوینت حرفه ای را آماده کنید.
این تنها یکی از موارد جزئی داخل پاورپوینت هست که می تواند ارائه شما را دگرگون کند، دگرگون به سمت خوب یا بد، انتخاب با شما است. آیا علاقمند هستید که یک کار خوب و متناسب با شخصیت خود آماده کنید؟ تنها راه آن اعتماد به تیم آوا پروژه هست.
این تیم با سابقه چندین ساله در زمینه فعالیت های دانشجویی از جمله ساخت پاورپوینت و انجام پاورپوینت و سفارش پاورپوینت، دارای اعتماد بالای کاربران و همچنین تجربه کافی در این زمینه است.
همکاران ما قادر خواهند بود که تمام مورد مورد نیاز یک ارائه از جمله متناسب کردن ابعاد پاورپوینت با یک پروژکتور را رعایت کنند. بنابراین شما می توانید به ما اعتماد کنید و انجام پاورپوینت خود را به ما بسپارید و پس از دریافت نیز، در صورت نیازمند بودن به ویرایش، آن را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد و به شما کمک خواهیم کرد تا یک ارائه عالی در قالب پاورپوینت داشته باشید. جهت سفارش پاورپوینت حرفه ای تا سفارش پاورپوینت ساده می توانید به شماره های تماس ذکر شده داخل سایت آوا پروژه مراجعه فرمایید و کار خود را حتی به صورت فوری سفارش دهید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top