نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

شما وقتی سفارش پاورپوینت می دهید، شاید صرفا علاقمند به تهیه کار خودتان هستید و صرفا مطلب یک ارائه خوب را آماده کنید و  انجام پاورپوینت خود را به صورت ساده درخواست دهید. اما ممکن است از این نوع سفارش خود بعدا پشیمان شوید و در صورتی که استاد شما را مجبور به تغییرات نکند! با مشکلاتی در ارائه مواجه شوید که شما را از اینکه مقدار کمی، بیشتر هزینه نکردید؛ پشیمان کند!
در این مطلب ما تنها به یک مواردی که در پرزنت سفارش پاورپوینت های ساده توجه نمی کنیم، اشاره خواهیم کرد.
بحث رنگ ها همیشه مورد توجه روانشناسان می باشد و در صورتی که به مشاوران مراجعه کرده باشید، رنگ ها می توانند حلال خیلی از مشکلات عصبی ما شوند یا در روحیه ما تاثیر مستقیم بگذارند!
اما رنگ ها چگونه می توانند ارائه ما را بهبود دهند یا ما را در موقع ارائه، با مشکل رو به رو کنند؟
اگر شما تجربه کافی در بحث ارائه دارید، از شما این سوال را می کنیم که به فایل های ارائه خود مراجعه کنید و پس زمینه پاورپوینت انجام شده را مشاهده کنید و زمان ارائه خود را به یاد بیاورید و از خودتان بپرسید پس زمینه روشن، کاربرانی که شما فایل خود را ارائه می کردید، اکتیو می کرد یا پس زمینه تیره!
به این معنا که همیشه در روانشناسی رنگ ها، رنگ های تیره کاربران را پرخاشگر و اکتیو می کند و در صورتی که پس زمینه شما یک رنگ تیره باشد! شما با مشکل رو به رو خواهید شد! اساتید و دانشجویان به صورت اکتیوتر در می آیند و حتی اگر تمایل به سوال کردن از شما نداشته باشند، باعث خواهد شد که از شما سوال کنند، این می تواند برای شما مفید باشد یا مضر! بستگی به نوع اطلاعات و علاقمندی شما به موضوع دارد، بنابراین در یک کار سطح نیمه حرفه ای و یا حرفه ای شما می توانید این مورد را به ما ذکر کنید تا ما آن را متناسب با سلیقه شما آماده کنیم.
همچنین رنگ های روشن به کاربران همیشه یک حالت نرمال بودن می دهد و از حالت اکتیو خارج می کند و منجر می شود صرفا شنوده خوبی باشند.
بر اساس تجربه ما انجام پاورپوینت با رنگ های روشن برای دانشجویان و رنگ های تیره برای اساتید یا ارائه دهندگان کلاس های اموزشی می تواند مفید باشد و هر دو قشر را به اهداف مورد نظر خود نزدیک تر کند.
این موارد تنها بخشی از تجربه های کسب شده چند ساله تیم آوا پروژه می باشد که به شما کمک می کند با لحاظ کردن موارد فوق و سایر مواردهای لازم در یک ارائه، شما را کمک کنیم تا به اهداف خود نزدیک تر شوید.
جهت سفارش انجام پاورپوینت خود به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای و یا پایان نامه می توانید با شماره تماس های ذکر شده در وب سایت آوا پروژه تماس حاصل فرمایید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top