نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید.

 • پاورپوینت سطح ساده
 • پاورپوینت سطح معمولی
 • پاورپوینت سطح نیمه حرفه ای
 • پاورپوینت سطح حرفه ای

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

 • هزینه استخراج مطالب
 • هزینه تایپ از روی دستنویس
 • هزینه تایپ فرمول
 • هزینه رسم شکل
 • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
 • هزینه استفاده از انیمیشن
 • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

استفاده از انیمیشن های پاورپوینت به صورت حرفه ای

امروزه افرادی که ارائه حرفه ای انجام می دهند، صرفا به دنبال یک پاور پوینت معمولی نسیتند و به دنبال تأثیر گذاری سخنان خود بر روی مخاطبین هستند. وجود انیمیش ها که به صورت اختصاصی کاربران سایت آوا پروژه برای شما طراحی می کنند به شما کمک می کند تا تأثیری مثبت برای سخنان خود ایجاد کنید و توجه ویژه کاربران را به خود جلب کنید.

هم اکنون بالغ بر 90 درصد از ارائه ها به صورت معمولی و نیمه حرفه ای هستند و خیلی از مخاطبین از اینکه در پاورپوینت می توان به صورت حرفه ای و از کارکترهای ویژه طراحی انیمیشن پاورپوینت استفاده کرد، با خبر نیستند. ما در پایان این مطلب چند نمونه از کارهای انیمیشن خود را اضافه می کنیم و شما می توانید آنها را دانلود کنید تا از مفهوم انیمشن در پاور پوینت به خوبی آگاه شوید.

استفاده از پاورپوینت انیمشن دار

بنا بر سیاست سایت پاور پوینت آوا پروژه، در تعدادی از پروژه های دریافتی از شما مخاطبین، به صورت رایگان در کارهای سطح معمولی و نیمه حرفه ای از انیمشن های خلاقانه استفاده کردیم تا نظر شما در مورد این پروژه ها را مشاهده کنیم. نتیجه بر آن شد که تمام کاربرانی که از این انیمشن ها در پاور پوینتشان مورد استفاده قرار گرفته بود با روی خوش از ما استقبال و تشکر کردند.

یکی از علت هایی که توجه مخاطبین برانگیخته شد، عدم اطلاع کاربران دوست داشتنی آوا پروژه از امکانات حرفه ای پاورپوینت است. اکثر کاربران در حد ایجاد یک پاورپوینت مبتدی و یا در نهایت افکت گذاری به اسلایدها و متون دانش دارند و از این امر تمام پاورپوینت های ایجاد شده که حدود 90 درصد است تنها به صورت معمولی و نیمه حرفه ای ایجاد می شوند.

اگر شما می خواهید جزو 10 درصدی شوید که برای اولین بار یک پاورپوینت حرفه ای در کلاس، جلسه دفاع و... استفاده کنید و همه را انگشت به دهان کنید، کافی از کمک تیم آوا پروژه استفاده کنید تا با ارائه لیست قیمت انیمشن سازی در پاورپوینت به شما کمک کنیم یک ارائه فوق العاده داشته باشید.

تبصره) قیمت های لحاظ شده جداگانه حساب می شود و به قیمت نوع پروژه شما اضافه می گردد.

مشاهده انیمشن شماره یک (ساده)

مشاهده انیمشن شماره دو (معمولی)

مشاهده انیمشن شماره سه (پیشرفته)

مشاهده انیمشن شماره چهار (حرفه ای و اختصاصی)

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,خلاصه سازی و تهیه پاورپوینت

جناب آقای امیرحسین اشرفی دانشجوی گرامی رشته شبکه های کامپیوتری از مشهد صداگذاری روی اسلاید پاورپوینت شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا از طریق تماس تلفنی ثبت گردید. جهت اطلاع از نرخ پاورپوینت ، از طریق تلگرام با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت و ساخت فوری پاورپوینت یا ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت نیز از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. نرخ ساخت پروژه پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از نرخ انجام هر اسلاید پاورپوینت فوری به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. صداگذاری بر روی اسلایدها بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه صداگذاری روی اسلاید پاورپوینت شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته شبکه های کامپیوتری با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,تبدیل فایل ورد به پاورپوینت

سرکار خانم سارا جمالی دانشجوی گرامی رشته مدیریت مالی از اسلام‌شهر استفاده از فایل های چند رسانه ای (ویدئو٬ صدا٬ عکس) شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا دریافت و به کارشناس مورد نظر ارجاع گردید. جهت اطلاع از قیمت پاورپوینت ، از طریق تماس تلفنی با شماره تماس سایت با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات تهیه پاورپوینت پایان نامه و تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه یا ساخت فوری پاورپوینت نیز از طریق تماس تلفنی با شماره تماس سایت ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. هزینه انجام پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از قیمت ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه دکتری به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از تصاویر بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه استفاده از فایل های چند رسانه ای (ویدئو٬ صدا٬ عکس) شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته مدیریت مالی با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,انجام پاورپوینت دانشجویی

سرکار خانم نازنین زهرا فلاح دانشجوی گرامی رشته ارتباط تصویری از اراک ساخت اسلاید حرفه ای پاور شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا دریافت و به کارشناس مورد نظر ارجاع گردید. جهت اطلاع از هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت ، از طریق تلگرام با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات تهیه پاورپوینت از روی جزوه و ساخت اسلاید به طور نمایشی یا ساخت فوری پاورپوینت نیز از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. قیمت انجام پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از قیمت هر اسلاید پاورپوینت ساده به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از انیمیشن بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه ساخت اسلاید حرفه ای پاور شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته ارتباط تصویری با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,قیمت هر اسلاید پاورپوینت

سرکار خانم فاطمه زهرا نوروزی دانشجوی گرامی رشته طرحی شهری از ملارد ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا از طریق تماس تلفنی ثبت گردید. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ، از طریق مراجعه حضوری با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات تهیه پاور پوینت از روی کتاب و مقالات و قرار گذاشتن فیلم روی اسلاید پاورپوینت یا تهیه پاورپوینت برای دفاع نیز از طریق مراجعه حضوری ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ساده به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از شکل بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته طرحی شهری با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,تعرفه پاورپوینت

سرکار خانم بهار مومنی دانشجوی گرامی رشته بيوتكنولوژي دريا از بروجرد تهیه پاورپوینت از روی جزوه شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا از طریق تماس تلفنی ثبت گردید. جهت اطلاع از قیمت انجام پاورپوینت ، از طریق تلگرام با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات انجام پاورپوینت فارسی و انجام پروژه پاورپوینت یا تهیه پاور پوینت سمینارهای کلاسی نیز از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. قیمت ساخت پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت پیشرفته به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از تصاویر بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه تهیه پاورپوینت از روی جزوه شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته بيوتكنولوژي دريا با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,قیمت هر صفحه پاورپوینت

سرکار خانم نازنین محمد دانشجوی گرامی رشته کشاورزی اکولوژیک از ملارد ساخت تم ها مختلف پاورپوینت شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا دریافت گردید. جهت اطلاع از قیمت هر اسلاید پاورپوینت ، از طریق تلگرام با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات ساخت فوری پاورپوینت و هزینه هر اسلاید پاورپوینت یا تهیه پاور دفاع پایان نامه نیز از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. قیمت انجام پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ساده به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از شکل بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه ساخت تم ها مختلف پاورپوینت شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت. جهت انجام پاورپوینت رشته کشاورزی اکولوژیک با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,هزینه طراحی پاورپوینت

سرکار خانم ملیکا شاکری از اصفهان ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا از طریق تماس تلفنی ثبت گردید. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ، از طریق مراجعه حضوری با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات سفارش ساخت پاورپوینت و عکس پاورپوینت یا اضافه کردن screen recording به اسلاید و ساخت فایلهای آموزشی نیز از طریق مراجعه حضوری ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از تعرفه پاورپوینت پیشرفته به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از انیمیشن بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,نرخ تهیه پاورپوینت

جناب آقای محمدیاسین کاظمی از آبادان تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا ازطریق تلگرام دریافت شد. جهت اطلاع از هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت ، از طریق تماس تلفنی با شماره تماس سایت با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات ساخت از روی جزوه از روی دست خط پاورپوینت و سفارش ساخت پاورپوینت یا صدا گذاری روی اسلاید پاورپوینت نیز از طریق تماس تلفنی با شماره تماس سایت ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. هزینه انجام پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از قیمت پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از تصاویر بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,هزینه انجام پروژه پاورپوینت

سرکار خانم ثنا رمضانی از کاشان تهیه پاورپوینت برای دفاع شما در موسسه سفارش و انجام پاورپوینت آوا دریافت گردید. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ، از طریق مراجعه حضوری با سرکار خانم حمیدی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید جهت انجام خدمات ساخت پاورپوینت آنلاین و قراردادن انیمیشن بر روی متون ، تصاویر و اسلایدها یا ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت نیز از طریق مراجعه حضوری ارتباط برقرار نمایید. خدمات انجام پاورپوینت ما شامل تمامی شهرهای ایران عزیز می باشد. نرخ انجام هر اسلاید پاورپوینت در موسسه سفارش ساخت پاورپوینت آوا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. جهت اطلاع از هزینه انجام پاورپوینت ساده به صفحه لیست قیمتهای پاورپوینت مراجعه نمایید. استفاده از شکل بر روی اسلایدهای پاورپوینت موجب زیبایی پروژه تهیه پاورپوینت برای دفاع شما شده و شما ارائه بهتری خواهید داشت.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

هزینه سفارش انواع پاورپوینت

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,نرخ پاورپوینت

در این مطلب در مورد هزینه‌های انجام پاور پوینت از قبیل هزینه پاورپوینت دفاع پایان نامه، هزینه پاپورپوینت دانشجویی جهت ارائه کلاسی خواهیم پرداخت. وب سایت آوا پروژه که به صورت تخصصی در زمینه تهیه پاور پوینت فعالیت دارد، لیست قیمت‌های هر اسلاید پاورپوینت را در این صفحه برای کاربران خود با عنوان تعرفه پاورپوینت تهیه کرده است. با مراجعه به این صفحه شما می‌توانید قیمت‌های هر صفحه پاورپوینت را با توجه به نوعی که علاقمند هستید، سفارش دهید. همچنین شما می‌توانید در مورد ملاحضاتی که در یک ثبت سفارش با آن روبه رو خواهید شد، آشنا شوید، برای مثال ما در زمینه ویرایش فایل نهایی پاورپوینت شما، به صورت رایگان تا تکمیل فرآیند پروژه همراه خواهیم بود.

گفتنی است، قیمت‌های اعلام شده در وب سایت آوا پروژه به صورت رقابتی در فضای مجازی مشخص شده‌اند و شما با یک جستجو به راحتی متوجه خواهید شد که هزینه انجام پروژه پاورپوینت شما در سایت آوا پروژه کمتر از سایر سایت‌های مشابه خواهد بود. نرخ‌های اعلام شده در در مورد اسلایدها، به شما کمک می‌کند تا هزینه طراحی پاورپوینت خود را کاهش دهید، برای مثال شما می‌توانید برای ما یک پروژه 20 صفحه‌ای تعریف کنید که در از این تعداد صفحه پاورپوینت، 20 درصد به صورت پاورپوینت ساده، 20 درصد به صورت پاورپوینت معمولی، 60 درصد به صورت پاورپوینت حرفه‌ای باشد. مطمئنا این نوع سفارش به شما کمک خواهد که تا علاوه بر کاهش هزینه انجام پروژه پاور پوینت، کیفیت ارائه شما نیز در حد استاندارد باشد.

همچنین ما قیمت هر صفحه طراحی پاورپوینت پایان نامه را به صورت مقطوع با قیمت 2000 تومان مشخص کرده‌ایم که به صورت حرفه‌ای تهیه می‌شود، این در حالی است که در وب سایت‌های دیگر، هر صفحه پاورپوینت بالغ بر 3000 تومان به بالا می‌باشد.

 ما سعی خواهیم کرد با ایجاد یک صفحه جدید در وب سایت، نمونه کارهای انجام شده در حوضه‌های مختلف پاورپوینت از قبیل نمونه کارهای سفارش داده شده پاورپوینت پایان نامه، پاورپوینت‌های پیشرفته و معمولی را برای شما قرار دهیم تا با واژه‌های ذکر شده ارتباط بهتری برقرار کنید و در انتخاب نوع پاورپوینت خود با توجه به سلیقه و اهمیت پروژه خود؛ دقت بیشتری را به کار ببرید.

برای سفارش انجام پاورپوینت توسط ما کافی است از شماره تماس‌های ذکر شده در وب سایت کمک بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در مورد پروژه خود، قیمت‌های نهایی خود را دریافت کنید و با ثبت پروژه خود در بازه زمانی مورد نظرتان، پروژه پاورپوینت خود را دریافت کنید. این در حالی است که با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، پاورپوینت شما دارای کیفیت قابل قبول با قیمت بسیار ارزان‌تر از وب سایت‌های شما انجام خواهد شد چرا که کاربرانی که پروژه‌های شما را انجام می‌دهند دارای سابقه کاری موفق هستند و مطمئنا شما با یک بار اعتماد کردن به ما در زمینه ثبت سفارش پاورپوینت با قیمت ارزان، دوباره برای پروژه‌های بعدی خود، سراغ ما خواهید آمد.

ما در این وب سایت سعی کرده‌ایم تا با بوجود آوردن انواع مختلف پاور پوینت به شما کمک کنیم تا در زمینه قیمت نهایی پاورپوینت و ثبت پروژه پاورپوینت خود، ارائه خوبی داشته باشید. مطمئنا ما تلاش می‌کنیم تا با انجام سفارش‌های موفق، در جهت کسب اعتماد شما تلاش کنیم.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

هزینه ساخت پاورپوینت،قیمت ساخت پاورپوینت،نرخ پاورپوینت، تعرفه ساخت هر اسلاید پاورپوینتچنانچه شما در تهران زندگی می کنید و گرفتار شلوغی های پایتخت هستید، و برای ساخت پاورپوینت ارائه خود وقت کافی جهت مراجعه به کافی نت را ندارید می توانید بدون هیچ دردسری ، فقط با یک تماس تلفنی ، ساخت پروژه پاورپوینت خود را سفارش دهید. هزینه ساخت پاورپوینت به صورت آنلاین، نسبت به مراجعه به کافی نت بسیار کمتر خواهد بود. چنانچه در شمیرانات زندگی می کنید یا در جردن، فرقی نمی کند در دهکده المپیک باشید یا جنوب تهران، به راحتی می توانید سفارش ساخت پاورپوینت خود را با هزینه کم ثبت نمایید. همکاران ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشند. نحوه محاسبه قیمت ساخت هر اسلاید پاورپوینت در تمامی شهرهای ایران، به صورت نرخ ثابت می باشد. ما با بهره گیری از بهترین متخصصان ساخت پاورپوینت در تهران ، کلیه خدمات انجام و ساخت پاورپوینت را ارائه می دهیم. جهت آگاهی از تعرفه ساخت پاورپوینت و نرخ هر اسلاید پاورپوینت به صفحه لیست قیمتهای ساخت پاورپوینت مراجعه نمایید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

نحوه محاسبه نرخ ساخت هر اسلاید پاورپوینت به چه صورت است؟

با توجه به اینکه ساخت اسلاید پاورپوینت یک کار سلیقه ای است و نوعی هنر محسوب میشود، ارزش گذاری برای یک کار هنری، به صورت یک نرخ ثابت کاری نادرست می باشد زیرا یک هنرمند تجربه و تخصص سالها مطالعه و تمرین را در اجرای یک اثر به کار می برد. اما از آنجا که اکثر مشتریان ، دنبال دانستن یک نرخ تقریبی از ساخت اسلاید پاورپوینت هستند ما چند سطح متفاوت ساخت پاورپوینت را معرفی نموده و هزینه تقریبی هر اسلاید در این نوع را اعلام می نماییم.

قیمت هر اسلاید پاورپوینت،نرخ هر اسلاید پاورپوینت، تعرفه هر اسلاید پاورپوینت، هزینه هر اسلاید پاورپوینت

هزینه ساخت هر اسلاید ساده پاورپوینت:

اسلاید ساده پاورپوینت، فقط شامل انتخاب یک یکگراند مناسب و تایپ متن مورد نظر در آن اسلاید و تنظیم فونت و سایز آن می باشد. ساخت این نوع اسلاید پاورپوینت ، از عهده هر انسان مبتدی آشنا به ICDL بر می آید و بنابراین نرخ کمی دارد.

هزینه ساخت هر اسلاید پیشرفته پاورپوینت:

ساخت اسلاید پیشرفته پاورپوینت ، مستلزم داشتن تسلط کافی به محیط و امکانات پاورپوینت می باشد و فقط آشنایی با تایپ و تنظیم فونت، به تنهایی کافی نیست. بنابراین در مقایسه با نرخ ساخت اسلاید ساده پاورپوینت، دارای قیمت بیشتری می باشد.

 هزینه ساخت هر اسلاید حرفه ای پاورپوینت:

ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت، شامل آشنایی کامل با امکانات پاورپوینت و موضوع مورد ارائه می باشد، یعنی برای انجام پاورپوینت حرفه ای، آشنایی با موضوع مورد بحث بسیار مهم است. به عنوان مثال، جهت تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه، میبایست یک شخص مرتبط با رشته تحصیلی مورد نظر این کار را انجام دهد و بنابراین یک کار تخصصی محسوب شده و قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه ساخت هر اسلاید فوری پاورپوینت:

از آنجا که بعضی دانشجویان یا مشتریان گرامی، وقت کافی جهت تهیه پروژه پاورپوینت را در اختیار ما نمی گذارند و جهت تحویل کار بسیار عجله دارند، همکاران ما موظف به اضافه کاری خواهند بود. در این شرایط، هزینه ساخت هر اسلاید دوبل محاسبه خواهد شد.

 

 

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

لیست هزینه ساخت هر اسلاید پاورپوینت به صورت زیر می باشد.

قیمت ساخت پاورپوینت،نرخ پاورپوینت،تعرفه پاورپوینت،هزینه ساخت پاورپوینت،نرخ هر اسلاید حرفه ای پاورپوینت

هزینه هر اسلاید مبتدی پاورپوینت

قیمت هر اسلاید ساده پاورپوینت

تعرفه هر اسلاید نیمه پیشرفته پاورپوینت

نرخ ساخت هر اسلاید پیشرفته پاور پوینت

هزینه ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت

هزینه ساخت اسلاید پاورپوینت دفاع پایان نامه

 سایر هزینه های ساخت پاورپوینت

هزینه تایپ اسلایدها رایگان می باشد.

در صورت نیاز هزینه خلاصه سازی جداگانه محاسبه می شود.

قیمت هر اسلاید پاورپوینت

نرخ هر اسلاید پاورپوینت

تعرفه هر اسلاید پاورپوینت

هزینه هر اسلاید پاورپوینت

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top