نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

نحوه محاسبه نرخ ساخت هر اسلاید پاورپوینت به چه صورت است؟

با توجه به اینکه ساخت اسلاید پاورپوینت یک کار سلیقه ای است و نوعی هنر محسوب میشود، ارزش گذاری برای یک کار هنری، به صورت یک نرخ ثابت کاری نادرست می باشد زیرا یک هنرمند تجربه و تخصص سالها مطالعه و تمرین را در اجرای یک اثر به کار می برد. اما از آنجا که اکثر مشتریان ، دنبال دانستن یک نرخ تقریبی از ساخت اسلاید پاورپوینت هستند ما چند سطح متفاوت ساخت پاورپوینت را معرفی نموده و هزینه تقریبی هر اسلاید در این نوع را اعلام می نماییم.

قیمت هر اسلاید پاورپوینت،نرخ هر اسلاید پاورپوینت، تعرفه هر اسلاید پاورپوینت، هزینه هر اسلاید پاورپوینت

هزینه ساخت هر اسلاید ساده پاورپوینت:

اسلاید ساده پاورپوینت، فقط شامل انتخاب یک یکگراند مناسب و تایپ متن مورد نظر در آن اسلاید و تنظیم فونت و سایز آن می باشد. ساخت این نوع اسلاید پاورپوینت ، از عهده هر انسان مبتدی آشنا به ICDL بر می آید و بنابراین نرخ کمی دارد.

هزینه ساخت هر اسلاید پیشرفته پاورپوینت:

ساخت اسلاید پیشرفته پاورپوینت ، مستلزم داشتن تسلط کافی به محیط و امکانات پاورپوینت می باشد و فقط آشنایی با تایپ و تنظیم فونت، به تنهایی کافی نیست. بنابراین در مقایسه با نرخ ساخت اسلاید ساده پاورپوینت، دارای قیمت بیشتری می باشد.

 هزینه ساخت هر اسلاید حرفه ای پاورپوینت:

ساخت اسلاید حرفه ای پاورپوینت، شامل آشنایی کامل با امکانات پاورپوینت و موضوع مورد ارائه می باشد، یعنی برای انجام پاورپوینت حرفه ای، آشنایی با موضوع مورد بحث بسیار مهم است. به عنوان مثال، جهت تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه، میبایست یک شخص مرتبط با رشته تحصیلی مورد نظر این کار را انجام دهد و بنابراین یک کار تخصصی محسوب شده و قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه ساخت هر اسلاید فوری پاورپوینت:

از آنجا که بعضی دانشجویان یا مشتریان گرامی، وقت کافی جهت تهیه پروژه پاورپوینت را در اختیار ما نمی گذارند و جهت تحویل کار بسیار عجله دارند، همکاران ما موظف به اضافه کاری خواهند بود. در این شرایط، هزینه ساخت هر اسلاید دوبل محاسبه خواهد شد.

 

 

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top