نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

هزینه ساخت پاورپوینت،قیمت ساخت پاورپوینت،نرخ پاورپوینت، تعرفه ساخت هر اسلاید پاورپوینتچنانچه شما در تهران زندگی می کنید و گرفتار شلوغی های پایتخت هستید، و برای ساخت پاورپوینت ارائه خود وقت کافی جهت مراجعه به کافی نت را ندارید می توانید بدون هیچ دردسری ، فقط با یک تماس تلفنی ، ساخت پروژه پاورپوینت خود را سفارش دهید. هزینه ساخت پاورپوینت به صورت آنلاین، نسبت به مراجعه به کافی نت بسیار کمتر خواهد بود. چنانچه در شمیرانات زندگی می کنید یا در جردن، فرقی نمی کند در دهکده المپیک باشید یا جنوب تهران، به راحتی می توانید سفارش ساخت پاورپوینت خود را با هزینه کم ثبت نمایید. همکاران ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشند. نحوه محاسبه قیمت ساخت هر اسلاید پاورپوینت در تمامی شهرهای ایران، به صورت نرخ ثابت می باشد. ما با بهره گیری از بهترین متخصصان ساخت پاورپوینت در تهران ، کلیه خدمات انجام و ساخت پاورپوینت را ارائه می دهیم. جهت آگاهی از تعرفه ساخت پاورپوینت و نرخ هر اسلاید پاورپوینت به صفحه لیست قیمتهای ساخت پاورپوینت مراجعه نمایید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top