نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

هزینه سفارش انواع پاورپوینت

سفارش پاورپوینت,انجام پاورپوینت,نرخ پاورپوینت

در این مطلب در مورد هزینه‌های انجام پاور پوینت از قبیل هزینه پاورپوینت دفاع پایان نامه، هزینه پاپورپوینت دانشجویی جهت ارائه کلاسی خواهیم پرداخت. وب سایت آوا پروژه که به صورت تخصصی در زمینه تهیه پاور پوینت فعالیت دارد، لیست قیمت‌های هر اسلاید پاورپوینت را در این صفحه برای کاربران خود با عنوان تعرفه پاورپوینت تهیه کرده است. با مراجعه به این صفحه شما می‌توانید قیمت‌های هر صفحه پاورپوینت را با توجه به نوعی که علاقمند هستید، سفارش دهید. همچنین شما می‌توانید در مورد ملاحضاتی که در یک ثبت سفارش با آن روبه رو خواهید شد، آشنا شوید، برای مثال ما در زمینه ویرایش فایل نهایی پاورپوینت شما، به صورت رایگان تا تکمیل فرآیند پروژه همراه خواهیم بود.

گفتنی است، قیمت‌های اعلام شده در وب سایت آوا پروژه به صورت رقابتی در فضای مجازی مشخص شده‌اند و شما با یک جستجو به راحتی متوجه خواهید شد که هزینه انجام پروژه پاورپوینت شما در سایت آوا پروژه کمتر از سایر سایت‌های مشابه خواهد بود. نرخ‌های اعلام شده در در مورد اسلایدها، به شما کمک می‌کند تا هزینه طراحی پاورپوینت خود را کاهش دهید، برای مثال شما می‌توانید برای ما یک پروژه 20 صفحه‌ای تعریف کنید که در از این تعداد صفحه پاورپوینت، 20 درصد به صورت پاورپوینت ساده، 20 درصد به صورت پاورپوینت معمولی، 60 درصد به صورت پاورپوینت حرفه‌ای باشد. مطمئنا این نوع سفارش به شما کمک خواهد که تا علاوه بر کاهش هزینه انجام پروژه پاور پوینت، کیفیت ارائه شما نیز در حد استاندارد باشد.

همچنین ما قیمت هر صفحه طراحی پاورپوینت پایان نامه را به صورت مقطوع با قیمت 2000 تومان مشخص کرده‌ایم که به صورت حرفه‌ای تهیه می‌شود، این در حالی است که در وب سایت‌های دیگر، هر صفحه پاورپوینت بالغ بر 3000 تومان به بالا می‌باشد.

 ما سعی خواهیم کرد با ایجاد یک صفحه جدید در وب سایت، نمونه کارهای انجام شده در حوضه‌های مختلف پاورپوینت از قبیل نمونه کارهای سفارش داده شده پاورپوینت پایان نامه، پاورپوینت‌های پیشرفته و معمولی را برای شما قرار دهیم تا با واژه‌های ذکر شده ارتباط بهتری برقرار کنید و در انتخاب نوع پاورپوینت خود با توجه به سلیقه و اهمیت پروژه خود؛ دقت بیشتری را به کار ببرید.

برای سفارش انجام پاورپوینت توسط ما کافی است از شماره تماس‌های ذکر شده در وب سایت کمک بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در مورد پروژه خود، قیمت‌های نهایی خود را دریافت کنید و با ثبت پروژه خود در بازه زمانی مورد نظرتان، پروژه پاورپوینت خود را دریافت کنید. این در حالی است که با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، پاورپوینت شما دارای کیفیت قابل قبول با قیمت بسیار ارزان‌تر از وب سایت‌های شما انجام خواهد شد چرا که کاربرانی که پروژه‌های شما را انجام می‌دهند دارای سابقه کاری موفق هستند و مطمئنا شما با یک بار اعتماد کردن به ما در زمینه ثبت سفارش پاورپوینت با قیمت ارزان، دوباره برای پروژه‌های بعدی خود، سراغ ما خواهید آمد.

ما در این وب سایت سعی کرده‌ایم تا با بوجود آوردن انواع مختلف پاور پوینت به شما کمک کنیم تا در زمینه قیمت نهایی پاورپوینت و ثبت پروژه پاورپوینت خود، ارائه خوبی داشته باشید. مطمئنا ما تلاش می‌کنیم تا با انجام سفارش‌های موفق، در جهت کسب اعتماد شما تلاش کنیم.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top