نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

استفاده از انیمیشن های پاورپوینت به صورت حرفه ای

امروزه افرادی که ارائه حرفه ای انجام می دهند، صرفا به دنبال یک پاور پوینت معمولی نسیتند و به دنبال تأثیر گذاری سخنان خود بر روی مخاطبین هستند. وجود انیمیش ها که به صورت اختصاصی کاربران سایت آوا پروژه برای شما طراحی می کنند به شما کمک می کند تا تأثیری مثبت برای سخنان خود ایجاد کنید و توجه ویژه کاربران را به خود جلب کنید.

هم اکنون بالغ بر 90 درصد از ارائه ها به صورت معمولی و نیمه حرفه ای هستند و خیلی از مخاطبین از اینکه در پاورپوینت می توان به صورت حرفه ای و از کارکترهای ویژه طراحی انیمیشن پاورپوینت استفاده کرد، با خبر نیستند. ما در پایان این مطلب چند نمونه از کارهای انیمیشن خود را اضافه می کنیم و شما می توانید آنها را دانلود کنید تا از مفهوم انیمشن در پاور پوینت به خوبی آگاه شوید.

استفاده از پاورپوینت انیمشن دار

بنا بر سیاست سایت پاور پوینت آوا پروژه، در تعدادی از پروژه های دریافتی از شما مخاطبین، به صورت رایگان در کارهای سطح معمولی و نیمه حرفه ای از انیمشن های خلاقانه استفاده کردیم تا نظر شما در مورد این پروژه ها را مشاهده کنیم. نتیجه بر آن شد که تمام کاربرانی که از این انیمشن ها در پاور پوینتشان مورد استفاده قرار گرفته بود با روی خوش از ما استقبال و تشکر کردند.

یکی از علت هایی که توجه مخاطبین برانگیخته شد، عدم اطلاع کاربران دوست داشتنی آوا پروژه از امکانات حرفه ای پاورپوینت است. اکثر کاربران در حد ایجاد یک پاورپوینت مبتدی و یا در نهایت افکت گذاری به اسلایدها و متون دانش دارند و از این امر تمام پاورپوینت های ایجاد شده که حدود 90 درصد است تنها به صورت معمولی و نیمه حرفه ای ایجاد می شوند.

اگر شما می خواهید جزو 10 درصدی شوید که برای اولین بار یک پاورپوینت حرفه ای در کلاس، جلسه دفاع و... استفاده کنید و همه را انگشت به دهان کنید، کافی از کمک تیم آوا پروژه استفاده کنید تا با ارائه لیست قیمت انیمشن سازی در پاورپوینت به شما کمک کنیم یک ارائه فوق العاده داشته باشید.

تبصره) قیمت های لحاظ شده جداگانه حساب می شود و به قیمت نوع پروژه شما اضافه می گردد.

مشاهده انیمشن شماره یک (ساده)

مشاهده انیمشن شماره دو (معمولی)

مشاهده انیمشن شماره سه (پیشرفته)

مشاهده انیمشن شماره چهار (حرفه ای و اختصاصی)

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top