انجام پاورپوینت

کاربران گرامی سایت، جهت انجام پروژه پاورپوینت خود کافی است مطالب مورد نیاز جهت ارائه را برای ما ارسال نمایید. برای ارسال مطالب خود می توانید پس از شماره گذاری صفحات، با استفاده از گوشی موبایل خود از مطالب دستنویس عکس تهیه نموده و برای ما بفرستید. همچنین امکان ارسال فایل صوتی، فایل پی دی اف و فایل ورد نیز فراهم است.

سفارش ساخت پاورپوینت

اگر دانشجو، استاد و یا مدیر هستید و وقت کافی جهت تهیه پروژه پاورپوینت خود را ندارید، ساخت پروژه پاورپوینت خود را به ما بسپرید. فقط با یک تماس تلفنی یا ارتباط ازطریق تلگرام سفارش ساخت پاورپوینت خود را ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت، پروژه پاورپوینت شما را با بهترین کیفیت انجام داده و برای شما ارسال می نمایند.

نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

ساخت پاورپوینت دفاع پایان نامه,سفارش پاورپوینتآوا پروژه، بهترین سایت سفارش پاورپوینت پایان نامه

با نزدیک شدن به اتمام رسیدن میان ترم و نزدیک شدن به ایام پایان ترم، فصل دفاع پایان نامه‌ها هم شروع می‌شود و دانشجویان دغدغه آماده کردن پرزنت یا پاپورینت ارائه پایان نامه خود هستند. دانشجویان ارشد و دکترا که زحمت چند ساله خود را در یک تایم کوتاه باید به مخاطبان و اساتید نمایش دهند، نیازمند یک پاورپوینت حرفه ای در جهت نمایش مطالب و پروژه علمی‌خود هستند.

آن دسته از دانشجویانی که فرصت تهیه اسلایدهای پاورپوینت و حتی استخراج مطالب از پایان نامه خود را ندارند، می‌توانند از کمک تیم آوا پروژه که به صورت تخصصی در زمینه پاورپوینت فعالیت دارد، بهره ببرند. خوشبختانه آوا پروژه این افتخار را دارد که در شادی شما دوستان در جلسه دفاع شریک است و با ارائه فایل‌های پرزنت حرفه ای پاورپوینت با نازل ترین قیمت‌های فضای مجازی و بازار موجود در این زمینه، سهمی‌ دارد.

اما برای اینکه شما بتوانید از خدمات حرفه ای ما در زمینه ثبت سفارش پروژه پاورپوینت خود بهره ببرد، می‌توانید با مشاورین ما به صورت مستقیم و رایگان در ارتباط باشید تا از چند و چون کار پاورپوینت خود در جلسه دفاع مطلع شوید.

برای دریافت لیست قیمت‌ها هم و ملاحضات مرتبط به تهیه فایل پاورپوینت با قیمت ارزان، شما می‌توانید به این صفحه مراجعه فرمایید و از خدمات ویژه ما در زمینه پاورپوینت پایان نامه بهره ببرید و در صورت لزوم سفارش پاورپوینت خود را به تیم آوا پروژه بسپارید.

همچنین شما می‌توانید از طریق دریافت مشاوره با همکاران ما، برخی از کارهای پایان نامه و حرفه ای ما را مشاهده فرمایید تا با دید درستی با فعالیت‌های حرفه ای ما آشنا شوید و همچنین در انتخاب نوع پاورپوینت پایان نامه خود در جلسه دفاع دقت لازم را انجام دهید.

مطمئنا وجود یک فایل پرزنت عالی و حرفه ای با گرافیک‌های بصیری خارق العاده، به شما کمک خواهد کرد تا با اعتماد به نفس بیشتری در زمینه ارائه کار خود، جلو بروید. یک فایل پاورپوینت حرفه ای شامل صفحات و اسلایدهای پاورپوینت حرفه ای با انیمیشن و گرافیک‌های خاص و اختصاصی پایان نامه شما هستند و به شما کمک خواهند کرد در مدیریت زمان جلسه دفاع خود بیش از گذشته دقت کنید.

یکی از موارد خاصی که در پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه باید به آن توجه کرد، وجود فصول مختلف در زمان ارائه است که اینکار به صورت اختصاص و گرافیکی خاصی در پایان نامه دانشجویان لحاظ می‌شود تا زمانی که مشغول به دفاع کردن هستند و اساتید از آنها درخواست می‌کنند تا صفحات مختلف را بیاورند، دانشجو بتواند با مدیریت زمان بهتر و اعتماد به نفس بالا، به دفاع کردن از فعالیت خود بپردازد.

وجود کاربران حرفه ای در تیم ما، قادر خواهند بود با تجربه علمی‌که در زمینه فعالیت‌های پاورپوینت دارند، به شما کمک کنند تا جلسه دفاع فوق العاده ای را برای خود و حاضرین در محیط رقم بزنید و مطمئنا دانشجویان دیگر پس از زمان ارائه از شما در مورد نحوه پرزنت کردن مطالب قدردانی خواهند کرد و آنجا در صورتی که از کار ما رضایت داشتید، می‌توانید ما را به عنوان همکار شما در این زمینه معرفی کنید!

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top