انجام پاورپوینت

کاربران گرامی سایت، جهت انجام پروژه پاورپوینت خود کافی است مطالب مورد نیاز جهت ارائه را برای ما ارسال نمایید. برای ارسال مطالب خود می توانید پس از شماره گذاری صفحات، با استفاده از گوشی موبایل خود از مطالب دستنویس عکس تهیه نموده و برای ما بفرستید. همچنین امکان ارسال فایل صوتی، فایل پی دی اف و فایل ورد نیز فراهم است.

سفارش ساخت پاورپوینت

اگر دانشجو، استاد و یا مدیر هستید و وقت کافی جهت تهیه پروژه پاورپوینت خود را ندارید، ساخت پروژه پاورپوینت خود را به ما بسپرید. فقط با یک تماس تلفنی یا ارتباط ازطریق تلگرام سفارش ساخت پاورپوینت خود را ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت، پروژه پاورپوینت شما را با بهترین کیفیت انجام داده و برای شما ارسال می نمایند.

نحوه ثبت سفارش انجام پاورپوینت

زمانی که با ما تماس می گیرید و درخواست انجام پاورپوینت می دهید ، ما در ابتدا 4 فایل نمونه کار را برای شما ارسال می نماییم تا شما پس از مشاهده و بررسی این چهار فایل، نوع درخواست سفارش پاورپوینت خود را بر اساس سطحهای کاری زیر تعیین کنید. جهت دانلود و مشاهده این نمونه کارها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

هزینه انجام هر اسلاید پاورپوینت هر کدام از انواع فوق با دیگری متفاوت می باشد. انتخاب سطح کاری مورد نیاز و تعداد اسلایدهای خروجی از عوامل موثر در تعیین هزینه پاورپوینت می باشد. بسته به اینکه متن شما آماده است یا استخراج مطالب از طرف ما صورت بگیرد ، دست نویس است یا تایپ شده در ورد ، نیاز به خلاصه سازی دارد یا خیر ، فرمول نویسی ، رسم نمودار ، جدول ، شکل و ... دارد یا خیر ، نیاز به استفاده از انیمیشن دارید یا خیر ، کار فوری است یا وقت کافی برای انجام آن دارید ، هزینه های جانبی دیگری نیز به هزینه سفارش پاورپوینت اضافه می شود. اهم این هزینه ها عبارتند از :

  • هزینه استخراج مطالب
  • هزینه تایپ از روی دستنویس
  • هزینه تایپ فرمول
  • هزینه رسم شکل
  • هزینه مطالعه و خلاصه سازی متن
  • هزینه استفاده از انیمیشن
  • هزینه فوری بودن کار

کمترین قیمت پاورپوینت مربوط به ساخت پاورپوینت ساده از روی فایل ورد می باشد. پس از اطلاع از نوع سفارش و هزینه های جانبی احتمالی انجام پاورپوینت خود ، کافی است متن مورد نظر را برای ما بفرستید. اگر متن تایپ شده و آماده هست آن را مستقیما برای ما بفرستید و اگر به صورت دست نویس می باشد ، پس از شماره گذاری صفحات ، توسط گوشی موبایل خود از آن عکس تهیه کرده و برای ما بفرستید.

جهت شروع عملیات سفارش پاورپوینت از طریق راههای زیر عمل نمایید.

سفارش ساخت و انجام  پاورپوینت ازطریق تلگرام

تلفن : 9115 842 0903

شرکت ماکروسافت خدمات ورد و اکسل را به تازگی به صورت آنلاین برای کاربران خود فراهم کرده بود و هم اکنون خدمات آنلاین پاورپوینت 2016 به صورت آنلاین در وب سایت ماکروسافت قابل استفاده است.

جهت استفاده از خدمات پاورپوینت آنلاین می توانید به https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx مراجعه کنید و از خدمات رایگان پاورپوینت استفاده کنید. در این وب سایت شما قادر خواهید بود با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود، از تمام خدمات رایگان آفیس بهره مند شوید.

پاور پوینت آنلاین به شما کمک می کند تا این نرم افزار که به صورت pc قابل ارائه است را استفاده کنید. تمام خدماتی که در نسخه نصبی این نرم افزار موجود است در این وب سایت قابل استفاده است و پس از اتمام کار خود می توانید از این سایت خروجی بگیرید و خروجی خود را روی سیستم بارگزاری کنید.

سفارش پاور پوینت ارزان قیمت

اما اگر شما وقت و فرصت و همینطور دانش حرفه ای در زمینه تولید محتوای حرفه ای در اسلایدشو را ندارید ما به شما کمک خواهیم کرد تا با کمترین هزینه این کار را انجام دهید.

وب سایت پروژه این افتخار را دارد تا با کاربران حرفه ای خود بهترین خدمات مرتبط با پروژه های شما نظیر پاورپوینت پایان نامه، پاورپوینت دانشجویی، پاورپوینت دانش آموزی و سایر پاورپوینت ها را در قالب انواع مختلف طراحی نظیر حرفه ای، پیشرفته، نیمه پیشرفته، معمولی، ساده و مبتدی ارائه دهد.

مطمئنا یک تماس در تلگرام به شما کمک خواهد کرد تا کارهای خود را به صورت دلخواه انتخاب کنید تا ما برای شما در کمترین زمان ممکن و حتی فوری آماده کنیم. شما در این تماس علاوه بر دریافت مشاوره رایگان پاورپوینت و طراحی پاورپوینت قادر خواهید بود تا لیست قیمت های پاورپوینت و هزینه انجام پروژه پاورپوینت را دریافت کنید.

همچنین ما به شما کمک می کنیم تا با انواع مختلف پاورپوینت آشنا شوید. برای مثال یک پاورپوینت پایان نامه می توانید در سطح های مختلفی طراحی شود که هر کدام هزینه اسلایدهای متفاوت دارد. شما می توانید با برقراری تماس با ما، نمونه کارهای مختلف کاربران ما را در انواع مختلف پاور پوینت مشاهده کنید.

هم اکنون نمونه کارهای پاورپوینت ساده، مبتدی، پاورپوینت پایان نامه (کارشناسی ارشد و دکترا)، پاورپوینت دانش آموزی در مقاطع مختلف، پاورپوینت تجاری، پاور پوینت ارائه دانشجویی در سبک های مختلف قابل دیدن هستند که شما می توانید با برقراری یک تماس، این نمونه کارها را مشاهده کنید و پس از انتخاب نوع پاورپوینت خود، کار خود را به ما بسپارید تا سفارش پاورپوینت شما را با قیمت عالی و ویژه انجام دهیم.

جهت برقراری تماس با ما می توانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

انجام پاورپوینت

سفارش پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

قیمت پاورپوینت

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

ساخت پاورپوینت

Go to top